Про нас

14 соток .450 м.кв. Бассейн. сауна, каминный зал.Мебель.Техника.Возможно построить индивидуально под конкретного клиента. Цена договорная.

9 соток землі , сучасний комфортний будинок зі всіма центральними комунікаціями. Тротуарна плитка, зона барбекю, спортзал, сауна, гараж, погріб, є все про що Ви мріяли. Поруч зупинка, садочок, школа, магазини. Тел 0686776808

Цілодобова охорона, консьєрж,паркінг. Доступ з 8 до 22 год.
Кімнати різні, від 10 і до 67 кв м. Є окремі офіси із декількох кімнат 265;150;та 65 кв м.
Ціни на оренду договірна 120 за кв м та варіанти різних знижок. Все при зустрічі покажемо. З комунальних лише світло! В крані мінеральна вода,безкоштовно!

Ми не будем говорити вам, що ми є "лідерами" або "гарантами", і ми  не надаєм  свои послуги "безкоштовно". Просто наше агентство навчилося доводити  своїм клієнтам, що з нами працювати вигідніше, ніж без нас, навіть з урахуванням наших комісійних!

«Авант.» – це  агентство, в якому об'єднали свої зусилля професіонали з багаторічним досвідом  роботи в сфері нерухомості!

Агентство відслідковує і аналізує тенденції розвитку ринка нерухомості в регіоні і надає повний комплекс послуг на найвищому професійному рівні, працює з кожним клієнтом індивідуально.

АН «Авант.» працює як з юридичними так і з фізичними особами, співпрацює зі всіма агентствами міста, тим самим надаючи всем своїм клієнтам больш повну інформацію по об'єктам. Наша база кажний день поповнюється новими об'єктами і клієнти маютьт можливість отримати  саму свіжу інформацію по об'єктам нерухомості в м. Вінниці і Вінницкій області.

Мы готові приняти в свої ряди фахівців, бажаючих развиватись в сфері нерухомості.

Ставши нашим клієнтом, Ви завжди отримуєте компетентну допомогу по будь яким питанням в сфері нерухомості.

Замовити зворотній дзвінок